Haha, jag hade gott hopp om denna quiz eftersom det fanns ett så klockrent svar för min del angående hockeytränande barn, men - jag blev Lisbeth?! Jag antar att man menar Salander. Hur gick det ens till?
Det stämmer så lite som nånting kan stämma. 😂 Jag ville ju för tusan klä ut mig till Maria i Sound of Music, hur gick vi från det till Lisbeth Salander?! 😃 Ett riktigt roligt quiz annars.
Du är en riktig Lisbeth-typ! Egensinnig som få och kompromisslös när det verkligen gäller. Listig och spänningssökande kan även tilläggas. Du är den person vi kan lita på i alla väder och som vi allra helst vill ha i vårt lag – då känner vi oss säkra på att det kommer att gå bra. Vi som är din familj/vän känner oss hedrade att vara bland de få utvalda eftersom du är så sparsam med vilka du släpper in i ditt hjärta. Du är en liten stor person som vi alla är rädda om och håller mycket kär!
S*Blå Katten Cornish Rex och La Permuppfödning.